Ak Parti İl Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Turhal’da ziyaretler yaptı.

25.6.2013
2202 kez Okunmuştur.

Başkan Eroğlu’na ziyaretleri esnasında Ak Parti İlçe Başkanı Orhan KOÇ, Turhal Belediye Başkanı Ali Gözen ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti.

Başkan Eroğlu, İnşaatı devam eden Yurtkur 500 kişilik öğrenci yurdu ile Koza Şirketler Grubu tarafından yapımı devam eden Öğrenci Yurdu, yeni yapılan ve hizmete açılan SGK Turhal Müdürlüğü, Belediye tarafından yaptırılan ve Türkiye’nin İkinci Büyük Kulesi olma özelliği taşıyan ve inşaatı bitme aşamasına gelen Turhal Kule ve Sosyal Tesisleri ile inşaatı devam eden 4 Yıllık Turhal Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu’nu ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldılar.

Yaptıkları incelemeler sonrası bir açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Eyüp Eroğlu “Turhal’da gerek hükümetimiz gerekse belediyemiz tarafından yapılan hizmetleri gezme şansına sahip olduk. Belediyemiz tarafından Turhal’ın şanına yakışır bir eseri de gezme imkânı bulduk. Turhal Kule’nin en üst kısmındaki kafeterya bölümünde Turhal’ın her noktasını görmenin mutluluğunu yaşıyorum. Ben bu anlamda bu eserin projesini üreten, ilçeye kazandırılması için mücadele veren Belediye Başkanımızı tebrik ediyorum. Turhal’a güzel bir eser ve hizmet binası kazandırmıştır. Biz Turhal’a her geldiğimizde yeni yeni eserler görmenin ve yeni yeni eserleri Turhal’a kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her sene Turhal’a hizmetler yapılıyor. Bu sene de birçok eser ve hizmetler yapıldı. Yaz döneminde de gerek asfalt çalışmasıyla gerek parke çalışmasıyla gerek diğer çalışmalarla Turhal Belediyesi daha da üstüne koyarak kendi içerisinde yaşadığı vatandaşlarına gayet yaşanabilir bir şehir oluşturacaktır. Yine bizlerin ve belediye başkanımızın yoğun gayretleri ile Turhal’a kazandırılan 4 Yıllık Yüksekokul inşaatı da gördüğümüz kadarıyla hızla yükseliyor. 4 katlı ve 6000 m2 alan üzerinde kurulu olan bu okulumuzun inşaatı tamamlandığında ilçemize çok büyük katkısı olacağı kanaatindeyim. Ben bu vesile bu hizmetlerin Turhal’a kazandırılması için yoğun çaba sarf eden Belediye Başkanımızı kutluyorum.” dedi.

 

Turhal Belediye Başkanı Ali GÖZEN de yatırımlara ilişkin konuşmasında “İl Başkanımız sayın EROĞLU’na bu ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. Yapılan hizmetleri beraber bir daha gezme fırsatı bulduk. Belediyemiz tarafından Turhal’ın sembolü olacak olan Turhal Kule’de artık yavaş yavaş sona geliyoruz. Kısa zaman içerisinde de hizmete açacağız. Yaz döneminde de hizmetlerimize aralıksız devam ediyoruz. Bu sene 110 bin metrekare kaldırım yapacağız. Bunu da yılsonuna kadar bitirmeyi hedefliyoruz. Şu anda dört mahallemizde kaldırım çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu çalışmalarımızı yayarak devam edeceğiz. Kaldırımlarını yaptığımız mahallelerimizde de hemen ardından asfaltlarını yapacağız. Yine Turhal’ımıza kazandıracağımız 4 Yıllık Yüksekokul inşaatımız hızla devam ediyor. Bu okul inşaatımızı hem halkımızla hem hayırseverlerimizle birlikte yapacağız. Hedefimiz 12 ay içerisinde bu inşaatı tamamlayıp, okula öğrenci alınmasını sağlamaktır.” dedi.  

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 25.6.2013
Güncelleme Tarihi : 25.6.2013
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar