İkikat, mahalle temsilcileriyle buluştu

18.12.2013
1048 kez Okunmuştur.

MHP Tokat Belediye Başkan Adayı Hüseyin Erkan İkikat, partisinin mahalle temsilcileri ile yemekli toplantıda bir araya geldi. Toplantıya İl Başkanı Murat Polat, Merkez İlçe Başkanı Akın Melek, il ve ilçe yönetimleri ile mahalle temsilcileri katıldı.

MHP İl Başkanı Murat Polat 2014 seçimlerine hazırlanırken bu toplantıların öneminin yerel seçimde alacakları başarı ile orantılı olduğunu söylerken bundan beş ay önce bir basın toplantısında yaptığı konuşmasındaki bir metni yeniden dile getirdi. Sözlerine devam eden Polat, 11 ilçe ve Tokat Merkez’de belediyeleri alacaklarını, teşkilatlarının tüm kademelerinin buna hazır olduğunu, şuanda Milliyetçi Hareket Partisi dışında hiç bir siyasi partinin sahada olmadığını belirtti. Çalışmalarının seçim sonuna kadar hızlı bir tempoyla devam edeceğini söyledi. Şimdiden seçimde ve seçimlerde emekleri geçen tüm partili arkadaşlarına teşekkürlerini iletti.

Belediye Başkan Adayı Hüseyin Erkan İkikat ise İl Başkanına İlçe Başkanına teşekkür ederek ''Bana verdiğiniz bu kutsal görevi layıkıyla yerine getireceğim. Seçim sonuna kadar ara vermeden Tokat`ta sıkılmadık el, girilmedik ev, gezilmedik esnaf, selamlaşmadık vatandaş bırakmayacağım. Partili partisiz bütün vatandaşları dinleyeceğim, onların oylarına talip olacağız. Mahalle Temsilcilerinden gelen tavsiyeleri, sorunları, bütün ciddiyetiyle dinleyerek bir sonraki toplantımızda bunların çözümleri ve şehrimize ait projelerimizi anlatacağım. Allah’ın izni ile 1 Nisan itibari ile Tokat’ta değişimi başlatacağız.” dedi.

 

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 18.12.2013
Güncelleme Tarihi : 18.12.2013
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar