TOKAT SAĞLIK YÜKSEKOKULU`NDA MESLEĞE İLK ADIM TÖRENİ

12.12.2012
2004 kez Okunmuştur.

Tokat Gazi Osman Paşa Üniversitesi Tokat Sağlık Yüksekokulu’nda Ebelik ve Hemşirelik Bölümü 1. Sınıf öğrencilerine “Mesleğe İlk Adım” töreni düzenlendi.

Taşlıçiftlik Yerleşkesi Konferans Salonu’nda düzenlenen programa Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mücahit Eğri, Sağlık Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Birsen Özyurt, Sağlık Bilimleri Enstitü Müdürü Doç. Dr. Hüseyin Özyurt, öğretim görevlileri, aileler ve öğrenciler katıldı.

Üniversite Müzik Eğitimi Anabilim Dalı Öğretim Görevlisi Mehriban Gamberova ve öğrencileri tarafından müzik dinletisi yapıldı. Sağlık Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Birsen Özyurt, Hemşirelik Bölümü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Medine Koç, Ebelik Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özgür Alparslan ve Ebelik ve Hemşirelik bölümlerini ilk sırada tercih eden öğrenciler Şule Tatlıdil ve Merve İlhan birer konuşma yaptılar.

Konuşmaların ardından Sağlık Yüksekokulu Öğretim Üyesi Doç. Dr. Funda Demirtürk’ün hazırladığı tiyatro gösterisi yapıldı. Gösterinin sonrasında Üniversite Ebelik ve Hemşirelik Bölümü’nü tercih eden ve kazanan öğrencilere rozetleri takdim edildi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 12.12.2012
Güncelleme Tarihi : 12.12.2012
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar