Kura çekimine Tokat’tan katılan 53 kişinin tamamı işe yerleşti

2.1.2015
1241 kez Okunmuştur.

Yurttan Ayrılanlar Derneği (YURT-AY-DER) üyeleri Vali Cevdet Can’ı ziyaret etti. 2828 Sayılı Kanun kapsamında yetiştirilen ve 3413 Sayılı Kanun ile sosyal hizmet modellerinden yararlanan gençlerin kamuda istihdamı, 25 Aralık 2014 tarihinde Ankara ATO Congressium’da yapılan kura çekimleri ile gerçekleşti.

Türkiye genelinde Yetiştirme Yurdundan ayrılanların iş sahibi olmaları için yapılan kura çekimi sonunda, 2375 kişi iş sahibi oldu. Kura çekimine Tokat’tan katılan 53 kişinin tamamı işe yerleşti.

YURT-AY-DER Tokat Şube Başkanı Salih Karaca ve beraberindeki heyet, kendilerini organize bir şekilde Ankara’ya gönderen Vali Cevdet Can’a teşekkür ziyaretinde bulundu. 

Vali Cevdet Can, kabulde yaptığı konuşmada; “İş sahibi olmanız bizi çok mutlu etti. Gittiğiniz yerlerde iyi çalışın, eğitimlerinize devam edin. Allah hepinizin yüzünü güldürsün” dedi.

 

YURT-AY-DER Tokat Şube Başkanı Salih Karaca ise yaptığı konuşmada Vali Cevdet Can’ın destekleriyle organize bir şekilde Ankara’ya gittiklerini, giden herkesin işe yerleşmesiyle de mutlu bir şekilde Tokat’a döndüklerini ifade etti ve Vali Can`a desteklerinden dolayı teşekkür etti.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 2.1.2015
Güncelleme Tarihi : 1.2.2015
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar