TOKAT’TA ANTRENÖR ZORUNLU GELİŞİM SEMİNERİ

13.6.2018
735 kez Okunmuştur.

   Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından antrenörlere yönelik iki yılda bir yapılan zorunlu eğitim semineri Tokat’ta gerçekleştirildi.

  Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Tokat Şubesi organizesi ile 11 Haziran 2018 tarihinde yapılan zorunlu eğitim seminerine 60 kişi katıldı. TÜFAD Tokat Şube Başkanı Ethem Canikli ile Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Şahin, Enver Urgancı, Selahattin Külcüoğlu, Namık Altınsoy, Turan Kapan, Yavuz Konyar ve Muharrem Doğan seminerin ev sahipliğini yaptılar.

MAHMUT BAYCU ONURE EDİLDİ

            Bu sene yapılan seminer, Tokat TÜFAD Yönetiminde yer alan, Tokatspor’da ve Alt Yapıda hizmetleri bulunan Mahmut Baycu’yu onure etmek üzere “Mahmut Baycu Antrenör Zorunlu Gelişim Semineri” adıyla yapıldı.

TFF eğitmenleri Atilla Yüce ve Fedai Aksoy tarafından verilen eğitimlerde; Futbolda Eğitim-Öğretim Programı, Futbol Eğitimi, Hedef ve Yapısı, Temel Teknik Öğretimi, Antrenörlük Kavram ve İçerikleri, Yaşlara Göre Oyuncu Gelişimi, Yaş Gruplarına Göre Antrenman Planları, Grassroots C Lisans konuları katılımcılara anlatıldı.   

Programa katılan Teknik Direktör Ercan Süsoy ise kursiyerlere başarılar diledi. TÜFAD Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Baycu antrenörlüğün kutsal bir meslek olduğunu belirtti.

 

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 13.06.2018
Güncelleme Tarihi : 13.06.2018
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar