VALİ DR. OZAN BALCI’DAN VALİ YARDIMCISI MEHMET SÜLÜN’E VEDA YEMEĞİ

6.2.2019
364 kez Okunmuştur.
   Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Vali Yardımcılığı görevinden Tekirdağ Hayrabolu Kaymakamlığı görevine atanan Mehmet Sülün için veda yemeği düzenledi.
 
Düzenlenen yemekte konuşan Vali Dr. Ozan Balcı, Vali Yardımcısı Mehmet Sülün ile kısa bir süre çalıştıklarını ancak görev yaptığı  süre boyunca çok anlamlı işler yaptığını söyledi.
 
   Vali Yardımcısı Sülün’ün Tokat’ta 2 yıl boyunca güzel hizmetleri olduğunu, bundan sonraki yaşamını da ailesi ve sevdikleriyle birlikte sağlık, afiyet ve huzur içerisinde geçirmesini dileyen Vali Dr. Ozan Balcı, “Memleketimizin yücelmesi, yükselmesi için, insanların huzur ve refahı için, memleketimizin imarı, ihyası için çok anlamlı ve  önemli katkıları olacağını düşünüyorum.  Yolu açık olsun.” diyerek, hizmetleri anısına kendisine el yapımı Tokat bakır şerbetliğini takdim etti.
 
Vali Yardımcısı Mehmet Sülün ise çok sevdiğini ifade ettiği Tokat’tan ayrılmanın hüznü içinde olduğunu söyledi. Vali Yardımcısı Sülün, “Benim için gerçekten hüzünlü bir gün. Buraya gelenler ağlayarak gelip ağlayarak gidermiş. Ben onlardan ayrı olarak gülerek geldim, ağlayarak gidiyorum. İnsanlar şehirlere alışır, dostluklar kurar ama er ya da geç bir gün ayrılık vakti geliyor. Biz meslek olarak hepimiz ayrılıklar yaşıyoruz. Alışkın olmamız gerekiyor ama her ayrılık yine bizim canımızı acıtıyor. Tokat’ta görev yaptığım 2 yıl boyunca ve hayatım boyunca iyi bir insan olmaya çalıştım. Samimi bir şekilde görev yapmaya çalıştım. Bu konuda birlikte çalıştığımız çalışma arkadaşlarım bana destek oldular. Hepsine teşekkür ediyorum. Geldiğiniz günden bu yana çalışma aşkınız, enerjiniz, projleriniz ufkumuzu açtı. Mülki idareye verdiğiniz değeri bize çok hissettirdiniz.  Teşekkür ediyorum.`` dedi.
 
Yemeğe Cumhuriyet Başsavcısı Aydın Turhan, Adalet Komisyonu Mehmet Ali Turgutalp, İdare Mahkemesi Başkanı Erkan Ceylan,  Başkanı Vali Yardımcıları M. Suphi Küsbeci, Dr. Mehmet Gödekmerdan, kaymakamlar,  İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu ve İl Jandarma Komutanı Hidayet Arıkan katıldı.
  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 6.2.2019
Güncelleme Tarihi : 6.2.2019
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar