VALİ DR. OZAN BALCI TKDK ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİLER ALDI

2.3.2019
145 kez Okunmuştur.

  Vali Dr. Ozan Balcı, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) tarafından yürütülen projeler ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
 
   Valilik toplantı salonunda Tarım Tokat proje kapsamında yapılan bilgilendirme toplantısına katılan TDTK İl Koordinatörü Fevzi Çiçek, TKDK’nın yürüttüğü projeler, destekler, çalışmalar, Kırsal Kalkınma (IPARD) programı kapsamında finansal destek sağlanacak Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar, Tarım ve Balıkçılık Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması ile İlgili Fiziki Varlıklara Yönelik Yatırımlar, Çiftlik Faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve İş Geliştirme hakkında Vali Dr. Ozan Balcı’ya detaylı bilgiler verdi.

  Vali Dr. Ozan Balcı, Tarım sektörünün genelinde olduğu gibi, kırsal alanda yaşayan vatandaşlarımızın, gelir düzeyinin yükselmesi, gelir dağılımının iyileşmesi, doğal kaynakların korunarak kullanılması ve zenginliklerin tüm insanlarımıza yansıtılması amacıyla yapılan çalışmaların önemini vurgulayarak, yaptıkları çalışmalar ve destekler nedeniyle TKDK İl Koordinatörü Fevzi Çiçek’e teşekkür edip, yapılan işlerin takipçi olunması gerektiğinin altını çizdi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 2.3.2019
Güncelleme Tarihi : 2.3.2019
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar