Öğrencileri Yüreklendirmemiz Lazım

12.3.2019
340 kez Okunmuştur.
   Vali Dr. Ozan Balcı, okul ziyaretleri kapsamında Tokat Mahperi Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.
 Ziyaretinde okul girişinde çeşitli spor dallarında dereceye giren öğrenciler tarafından karşılanan Vali Dr. Ozan Balcı, sınıfları ziyaret ederek, öğrencilerle sohbet etti.
  Vali Dr. Ozan Balcı, Öğrencilerle Bir Araya Geldi
Öğrencilere okudukları kitapları çantalarından çıkarmalarını isteyen Vali Dr. Ozan Balcı,  öğrencilere her zaman yanlarında kitap taşımalarını tavsiye etti.
 Öğrencilerin müzik ve resimle ilgilenip ilgilenmediklerini soran Vali Dr. Ozan Balcı, yabancı dil bilmenin önemine değindi. Öğrencilere tavsiyelerde bulunan Vali Dr. Ozan Balcı,  öğrencilere hayallerinin peşinden gitmelerini, düzenli, tertipli ve disiplinli çalışmak ile başarının elde edilebileceğini kaydetti. Vali Dr. Ozan Balcı, öğrencilere başarılarınızı engelleyecek ailenizi üzerecek ve sizleri ömür boyu takip edecek büyük hatalar yapmayın tavsiyelerinde bulundu. Vali Dr. Ozan Balcı öğrencilere sağlık ve başarı dileklerini ileterek sınıftan ayrıldı. 
 Öğretmenlerle Bir Araya Geldi
Öğretmenlerle öğretmenler odasında bir araya gelen Vali Dr. Ozan Balcı, öğretmenlerle tek tek tanışarak sohbet etti.
 Ülkenin geleceği olan gençleri öğretmenlerin yetiştirdiğini ve bu yüzden öğretmenlik mesleğini çok önemsediğini belirten Vali Dr. Ozan Balcı, “Bizim işimiz öğretmenlerin önünü açmak, onlara yardımcı olmak, onları motive etmek. Ülkemizin geleceği olan gençlerimizi insanlarımızı yetiştiriyorsunuz. Öğretmenler benim arkadaşım. Öğretmenler yüreklendirildiği zaman güzel işler yapıyorlar.” dedi.
  Öğrencileri Yüreklendirmemiz Lazım
Öğretmenlerin öğrencilerin hayatında önemli olduklarını ve öğrencilere de bunu hissettirmeleri gerektiğini kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı, “Öğrencileri yüreklendirmeniz, onları gelecek için cesaretlendirmeniz lazım. Burada hayalleri güçlü öğrenciler gördüm. Onların motivasyona ihtiyacı var.” dedi.
  Kitap Tokat Projesi ile Okumayı Sevmeyen Öğrencilerimiz Kitap Okumaya Başladı
Öğretmenler ise Vali Dr. Ozan Balcı’nın ziyaretinden duydukları memnuniyeti belirterek, eğitime verdiği önem için teşekkür ettiler. Kitap Tokat projesi ile okumayı sevmeyen çok sayıda kişinin kitap okumasına vesile olduğunu kaydeden öğretmenler, Vali Dr. Ozan Balcı’ya teşekkür ettiler.
 Vali Dr. Ozan Balcı, Öğrencilerle Yemek Yedi
Vali Dr Ozan Balcı, taşımalı olarak eğitim alan öğrencilerle bir araya gelerek birlikte yemekhanede yemek yedi. Öğrencilerle yemekte sohbet eden Vali Dr. Ozan Balcı, öğrencilere kitap okumaları tavsiyesinde bulunarak başarılar diledi.
 Ziyaretlerde İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali Vali Dr. Ozan Balcı`ya eşlik etti.
  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 12.3.2019
Güncelleme Tarihi : 12.3.2019
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar