DÜĞÜN MAGANDALARI YİNE RAHAT DURMADI

20.8.2019
289 kez Okunmuştur.

Niksar’da bir düğünde tabancayla açılan ateş sonucu mermilerin isabet ettiği 3 kişi yaralandı. Niksar’a bağlı Çiçekli köyünde yakınlarının düğününe katılan Saadettin Erarslan, (40) Sinem Eraslan (13) ve Abidin Eraslan (35) kimliği belirsiz kişiler tarafından tabancayla havaya ateş açması sonucu mermilerin isabet etmesiyle yaralandı. Sinem Eraslan göğsünden, Saadettin Eraslan karın bölgesinden Abidin Eraslan ise elinden yaralandı

Niksar’da bir düğünde tabancayla açılan ateş sonucu mermilerin isabet ettiği 3 kişi yaralandı.

Niksar’a bağlı Çiçekli köyünde yakınlarının düğününe katılan Saadettin Erarslan, (40) Sinem Eraslan (13) ve Abidin Eraslan (35) kimliği belirsiz kişiler tarafından tabancayla havaya ateş açması sonucu mermilerin isabet etmesiyle yaralandı. Sinem Eraslan göğsünden, Saadettin Eraslan karın bölgesinden Abidin Eraslan ise elinden yaralandı. Yaralılar çevredekilerin ihbarıyla olay yerine gelen sağlık görevlileri tarafından ambulanslarla Niksar Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Yaralılardan Saadettin Eraslan buradaki ilk müdahalesinin ardından Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine, Sinem Eraslan ise Tokat Devlet Hastanesine sevk edildi. Jandarma düğünde tabanca ile ateş açıp 3 kişinin yaralanmasına sebep olan kişileri tespit etmek için çalışma başlattı.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 20.08.2019
Güncelleme Tarihi : 20.08.2019