BAKAN SELÇUK’UN AÇIKLAMASINA TOKAT’TAN DESTEK

21.3.2020
1940 kez Okunmuştur.

   Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un tatil olan okulların açılacağı gün ilk teneffüsün 40 dakika olacağı yönündeki sözüne Tokat ve Erbaa Belediyeleri Üzüm tarhanası ve Erbaa yaprak sarması ile destek verdi. Ayrıca bir kitap ve kırtasiye zinciri markası 81 ile 810 kitap hediye edecek

Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk, corona virüsünün tehlike oluşturması üzerine okulların kapatılmasından dolayı sosyal medya hesabından ‘okula dönüşte ilk teneffüs 40 dakika olacak’ sözüne Tokat destek verdi.  Tokat  Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu 81 ile üzüm tarhanası sözü verirken Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl ise Erbaa Yaprağı sarması sözü verdi. Tokat’ta bir kitap ve kırtasiye zinciri ise 81 ile 810 kitap hediye edeceğini duyurdu.

Tokat Belediye Başkanı Eroğlu, “Teneffüs bu kadar uzun olunca bizde çocuklarımıza enerji takviyesi yapalım dedik. Sayın Bakanım 40 dakikalık teneffüste Tokat’ımıza özgü meşhur üzüm tarhanası ile öğrencilerimizin ağzını tatlandırmak isteriz. 81 ilden 81 okula üzüm tarhanası bizden” yanıtını verdi.

Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl’de “40 dakikalık teneffüs dünyaca ünlü Erbaa Yaprak Sarması olmadan tadı da tuzu da olmaz. Sayın Bakanım çocuklarımızın okula döndüğü ilk gün bağımlılık yapan Erbaa yaprağıyla karşılamak istiyoruz. 81 ilden 81 okula Erbaa Yaprağı sarması bizden” diyerek paylaşım yaptı.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 21.03.2020
Güncelleme Tarihi : 21.03.2020
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar