KUAFÖR SAMET YILMAZ, ‘’ KORONAYI TEDBİRLERLE YENECEĞİZ’’

8.8.2020
3308 kez Okunmuştur.

   Sağlık Bakanlığı, Korona virüsü tedbirleri kapsamında birtakım önlemler almaya devam ediyor. Alınan bu önlemleri sıkı sıkıya takip edip uyguladıklarını belirten Erkek Kuaförü Samet Yılmaz, gerek müşterilerin gerekse kendi sağlıkları için azami gayreti gösterdiklerini ifade etti. Uzun yıllardır Tokat’ta kuaförlük mesleğini icra eden Samet Yılmaz , Melekhan Erkek Kuaföründe hijyen ve temizliğin her şeyin üzerinde olduğunu söyledi.

Bakanlıktan yapılan güncel açıklamaları takip ederek, ‘Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi’nde yer alan hususları dikkatle gözden geçirdiklerini belirten Samet Yılmaz; şu bilgileri sundu.

İŞTE ALINMASI GEREKEN YENİ TEDBİRLER:

*Kuaför salonumuz da, kalabalık oluşmasını engellemek için müşteriler, randevu ile kabul ediliyor.

Müşteri tokalaşmadan veya herhangi bir şekilde temas etmeden karşılanıyor.

İşlemlerde kullanılan aletlerin kişiye özel olması için müşterilerimizi yönlendiriyoruz.

Kişiye özel alet kullanımı sağlanamadığı durumlarda, her müşteriden sonra kullanılan aletlerin temizliği yapılıyor ve ardından sterilize ediliyor.

Müşteri alanının temizlenmesi, dezenfeksiyonu ve hazırlanması için 2 müşteri randevusu arasında 20 dakikalık mola veriyoruz.

Çalışanlar, cep telefonlarını işleme girmeden ve müşteriyle temas etmeden önce soyunma odalarında bırakıyor. İş kıyafetleri günlük değiştiriliyor, tekstil kıyafetler en az 60 derecede yıkanıyor.

* Kuaför salonumuz da yeni normalleri uyguluyoruz. Salonumuz da müşteri ve çalışan dışında kimseyi bulundurmuyor, misafir kabul etmiyoruz. Sosyal mesafe ve maske konusunda taviz vermiyoruz. Kısacası hem toplumun hem de kendimizin sağlığı için alınan diğer tüm önlemleri harfiyen uyguluyor ve bu zor günlerin bir gün biteceğine olan inancımızı asla yitirmiyoruz, dedi.

 

 

 

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 8.08.2020
Güncelleme Tarihi : 8.08.2020