TOKAT TEKNİK YAPI HİZMETE AÇILDI

14.8.2020
4830 kez Okunmuştur.

Tokat Organize Sanayi Eski Bölge Müdürü ve 31 Mart Yerel Seçimlerinde MHP’den  Pazar İlçe Belediye Başkan Adayı olan Y .İnşaat Mühendisi Oğuz Keleş ofisini açtı. Bürokrasiden seçim döneminde ayrılan Keleş,  bilgi birikimleri ile siyaset ve ticarete uzanan yolda Tokat Teknik Yapı olarak halka hizmet etmeye devam edecek.

 Yüksek İnşat Mühendisi olarak yaptığı önemli projelerle farkındalık yaratan Oğuz Keleş, Pazar Sevdalı bir mühendis olarak geniş kitlelerin sevgisini kazanmış durumda. Seçim döneminde Pazar’ı geliştirmek ve gençlere istihdam oluşturmak adına ciddi projeleri sunan Oğuz Keleş, konu Pazar olduğunda herkes ile bilgi ve tecrübe paylaşımına hazır olduğunu belirtti.

 Pazar Siyasetinde Oğuz Keleş’in ayak sesleri

 Seçim bölgesinde bir çok insanın gönlünü fetheden  Oğuz Keleş, çizdiği seviyeli tavrı ve başarılı çalışmaları ile gelecek dönemde de  Pazar siyasetinde söz sahibi bir isim olacağını açıkça göstermekte.

İlk görevine Pazar Belediyesin de Fen işleri Müdürü olarak başlayan Oğuz Keleş , bu görevinde  4 yıl çalıştıktan sonra , Sinop Boyabat’ta 4 yıl Organize Sanayi Müdürü olarak ciddi çalışmalara imza attı. 2014 yılında Tokat OSB Bölge müdürü olarak atanan Oğuz Keleş , 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde görevinden istifa ederek aktif siyasete merhaba dedi.

 Keleş,’’ Bundan sonraki hayatımı davamız için adadım. Tokat Teknik Yapı olarak,  helal rızkımızı kazanmak için mücadelemiz devam edecek. Pazar İlçemiz bizim için önemli bir dava. Pazarlıyım ve ilçemizi seviyorum. Pazar’a yapılacak her türlü yatırımın yanındayız. Parti ayrımı yapmadan Pazar’ı geliştirmek ve katkı sağlamak adına , gençlerimizi iş sahibi yapmak için elimizden geleni yapmaya hazırız. Özellikle bayramlar da gözü yaşlı anne ve babalar gurbette çalışan evlatlarının yolunu gözlüyor. Pazar için kalıcı ve sürdürülebilir çözümler üretmek istiyoruz. Bu nasıl olur peki derseniz  ; turizmin haricinde , tarıma dayalı bir sanayi sitesi yapılabilir. Yeni hava limanımız yakında bitecek. Geniş gövdeli uçaklar ile Pazar’ın tarım ürünlerini çok rahat ve taze biçimde ihraç edebilir. Sağında sağ sahil sulama kanalı, solunda sol sahil sulama kanalı ve ovaya  hayat veren Yeşilırmak. Pazar her şeye layık. Mevcut Belediye Başkanımıza her türlü destek ve yardımı yapmaya hazır olduğumuzu belirtmek isterim.’’Dedi.

FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 14.08.2020
Güncelleme Tarihi : 14.08.2020