``HOŞ GELDİN EFENDİM``

17.10.2021
532 kez Okunmuştur.

  
   İyi Parti Teşkilat Başkanı Danışmanı Filiz Çelik Şahin Mevlid Kandili dolayısıyla ``milli birlik ve beraberlik`` mesajı yayınladı.

Bizler hakkını veremesek te, her daim şefkatli, adaletli aşkın gönüller sultanı Resûl-ü zîşân efendimizin yolundayız.
Rabbim Cümlemize vicdan genişliği lütfetsin. Kalplerimize inşirah bahşetsin.
   Bu gün Allah Rasûlü`nün Rahmet-i Rahmanın dünyayı teşrif buyurarak tenezzülen aramıza girip bizi şereflendirdiği o anı yaşıyoruz.
Mevlid Kandilinin bizim için hakiki nefsimizden ihtiraslarımızdan kurtuluş bayramı olması ümidiyle, ümmet-i Muhammedin hal-i pürmelali açısından bu bayram armağanına en fazla ihtiyaç duyan  birer aciz kul olduğumuz mülahazasıyla, şefkat Peygamberi’nin ruhaniyetine sığınarak dirilişimiz olmasını, tahtını sinelerimize kurmayı, sevgiye, merhamete, şefkate hasret giden sinelerimizi muhabbetle, hoşgörüyle coşmasını, ruhlarımızı aklın aydınlığı, gönüllerimizi de mantık ve muhakeme enginliğiyle buluşmasını, kendi içimizdeki hicran ve hasretlerimizden yüreklerimizdeki karanlıklardan kurtulmayı, gafletten uyanmayı tüm insanlık için diliyorum.
Niyetlerimizin dualarımızın, sevdiklerimize ailemize ve bulunduğumuz coğrafyaya huzur, sağlık getirmesi dileğiyle Alemlere rahmet Peygamber Efendimizin (s.a.v) dünyaya teşrifini müjdeleyen Mevlid Kandilimiz mübarek

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 17.10.2021
Güncelleme Tarihi : 17.10.2021