KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

9.7.2022
735 kez Okunmuştur.

      Cenab-ı Allah c.c bazı zamanlarda tecelli-i has, özel tecelliler yaratmıştır. Bu zaman dilimindeki Kurban Bayramı, kardeşliğin ve birliğin temsili ve yardımlaşmanın vücut bulduğu önemli bir dönem olması ve islâmî bilincin ihyasıyla yaşanan ulvi bir görevdir.
Bu görev bilincini her zaman idrak edip yaşayıp ve yaşatacak âhlâklı ve şuurlu nesiller yetiştirmek yapılması gereken en önemli temennilerimizdendir.
Maneviyat dolu, mübarek bayram günlerindeki asıl maksat, kırılan gönülleri onarmak, kin tutmuş yürekleri yumuşatmak, sosyal ilişkileri güzelleştirmek, dayanışmayı, kaynaşmayı ve paylaşmayı sağlamak, millet olarak aramızdaki, birlik ve beraberlik bağını güçlendirerek, Allah’ın hoşnutluğunu kazanmaktır. Bu vesileyle, fıtratımızda varolan yardımlaşma, paylaşma hisleri ve niyetleriyle, Allâh-u Teâlâ’nın mü’minlere hediyesi ve ihsânı, afv-ü mağfiret ve hakîki kurtuluşun nişânı olan mübarek Kurban Bayramınızı en kalbi duygularımla tebrik eder, aziz milletimizin birlik ve beraberliğine ve hayrlara vesile olmasını Cenâb-ı Hak’tan niyâz ederim.

           Filiz ÇELİK ŞAHİN
 
İYİ Parti Siyasi İşler Başkan Danışmanı

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 9.07.2022
Güncelleme Tarihi : 9.07.2022