HANIMELİ YAZ KURSLARI 3. DÖNEM MEZUNLARINI VERDİ

16.9.2017
787 kez Okunmuştur.

   Tokat Belediyesi Behzat Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezi’nde “Büyük Maharetler Küçük Yaşlarda Kazanılır” projesi 3. Dönem mezuniyet töreni düzenlendi.

  Yaklaşık 3 yıldır binlerce kişiye ücretsiz sanat ve meslek eğitimi veren Tokat Belediyesi Hanımeli Kültür ve Sanat merkezlerinde yaz kursları sona erdi. 8 Mart 2015’ten bu yana Tokatlıların eğitim ihtiyaçlarına cevap veren Tokat Belediyesi Behzat Hanımeli 8-15 yaş grubu (çocuk) ve 16 yaş ve üzeri yetişkinlerin ayrı gruplar halinde aldığı eğitimler sayesinde yaz dönemi dolu dolu geçti. Katılımcılılar bir yandan eğitim alırken diğer taraftan sosyal etkinliklerle boş vakitlerini değerlendirme fırsatı buldu.

  3 Temmuz’dan itibaren başlayan yaz kursları, 9 Eylül’e kadar devam etti. Tokat Belediyesi Hanımeli yaz kursları talepler doğrultusunda; pastacılık, resim, gitar, el sanatları, dikiş, dil kursları, Kur’an-ı Kerim, işaret dili, fıtness-plates, cilt bakımı-kuaförlük vb. alanlarında eğitimler verildi.

  Eğitimlerini başarıyla tamamlayan kursiyerlere katılım belgeleri düzenlenen törenle takdim edildi.

Tokat Belediyesi Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezlerinde yeni eğitim öğretim döneminde birçok alanda kurslar verilmeye devam edilecek. Eğitimlere müracat etmek isteyenler www.tokathanimeli.com adresi üzerinden online kayıt yaptırabilirler.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 16.09.2017
Güncelleme Tarihi : 16.09.2017