VİCDAN HAREKETİ ``BU KIŞ, ONLAR ÜŞÜMESİN`` DİYOR!

13.10.2017
1263 kez Okunmuştur.

  Vicdan Hareketi Derneği, kendi bünyesinde başlattığı kaban bağışlama etkinliği kapsamında yönetim kurulundan bir heyet ile Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı`ya ziyarette bulundu. 

   Ziyarette, halihazırda yürütülen faaliyetle ilgili bilgilendirme yapılarak, konu ile alakalı istişarelerde bulunuldu. Söz konusu kampanya kapsamında Vicdan Hareketi Derneği, kendi öz kaynaklarını kullanarak, 500 adet çocuk kabanı alacak. Alınan kabanlar, il genelindeki ilkokul çağında öğrenim gören yardıma muhtaç çocuklara ücretsiz olarak dağıtılacak. Faaliyet için İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı`yı Vicdan Hareketi adına ziyaret eden Başkan Mahmut Delen, Başkan Yardımcıları Mustafa Koç ve Ahmet Otman, Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği vasıtasıyla kaban dağıtımlarının yapılabileceğini kaydetti. Gelecek hafta çarşamba gününe kadar sonuçlanacağı belirtilen kampanya sonrasında, okul idareleri kanalı ile yardıma muhtaç çocukların tespiti ve kabanların teslim edilmesi gerçekleşecek. 
   Kabanların teslimi sırasında herhangi bir görselin alınmaması, muhtaç durumda olan çocuklarımızın ifşa ve rencide edilmemesi konusunda hassasiyetle davranılacağı da dernek yönetimi tarafından bildirildi. Ziyaretten memnuniyetini dile getiren İl Müdürü Yazıcı, sivil toplum kuruluşları ile resmi kurumlar arasında işbirliği olmasının, kamu menfaatine dair iyi işlerin yürütülmesinde önem arz ettiğini vurguladı.
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 13.10.2017
Güncelleme Tarihi : 13.10.2017