VALİ OZAN BALCI TOKAT HABER GAZETESİNE İADE-İ ZİYARETTE BULUNDU

2.1.2019
255 kez Okunmuştur.

    Yeni yılın ilk gününde Vali Ozan Balcı, Tokat’ta yayın hayatına devam eden yerel gazetelere iade-i ziyarette bulundu.

    Vali Ozan Balcı Tokat Haber Gazetesine iade-i ziyarette bulundu. 

   Tokat Haber Gazetesini ziyaretinde Vali Dr. Ozan Balcı’yı, yayın danışmanı ve gazete ortağı Kemal Özdilek ve gazete personeli karşıladı. Matbaayı ziyaret ederek yayın aşamaları hakkında bilgiler alan Vali Balcı, daha sonra Tokat Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Zeki Özdilek, Yayın Danışmanı Kemal Özdilek, Gazete ortaklarından Nevzat Ulugöl, Sorumlu Yazı işleri Müdürü Sırrı Sürer, Muhabir Mihriban Koçaker, Gazete köşe yazarlarından Burhan Arar’la Tokat Haber Gazetesi, yerel gazetelerin sorunları, gelişen teknoloji karşısında gazetelerin durumları hakkında bir süre sohbet etti.

 

Gazetecilik mesleğini önemsediğini ifade eden Vali Ozan Balcı, gazetelerin vatandaşlarımız ile idareciler arasında köprü vazifesi gördüğünü kayderek, gazetelerin kamuoyu adına iş yaptığını belirtti. Tokat için hep birlikte değer üretilmesi gerektiğini vurgulayan Vali Ozan Balcı, bu doğrultuda herkesin taşın altına eline koyması gerektiğine değindi.

 

Misafirperverlikleri nedeniyle gazete yönetici ve çalışanlarına teşekkür eden Vali Ozan Balcı, Tokat Haber Gazetesi ekibine çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar dileyerek gazeteden ayrıldı.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 2.01.2019
Güncelleme Tarihi : 2.01.2019
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar