ZAFER SIRAKAYA`NIN YOĞUN SEÇİM TEMPOSU

9.2.2019
678 kez Okunmuştur.

   AK Parti İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya , meclisteki çalışmalarına ara vererek seçim bölgesinde halk ile buluştu. Sabahın erken saatlerinden itibaren AK Parti Bahçelievler İlçe Başkanlığını düzenlediği seçim çalışmalarına katılan Zafer Sırakaya, Bahçelievler Belediye Başkan Adayı Dr. Hakan Bahadır ile birlikte  Şehit Mehmet Karaaslan İmam Hatip Lise’sini ziyaret etti.

   Cuma namazını Muhammediye Camisinde   İlçe Başkanı Av. Ramazan Açıkgöz , Belediye Başkanı Osman Develioğlu ve Bahçelievler Belediye Başkan Adayı Dr. Hakan Bahadır ile eda eden Zafer Sırakaya ; daha sonra Bahçelievler sakinleri ile sohbet edip hayır dualarını aldılar.

  Yoğun seçim maratonuna Zafer Mahallesinde devam eden Zafer Sırakaya ve teşkilat mensupları , UMADER Ailesinin de katkı sunduğu programda halka çorba ikram ettiler.

 

Gece geç saatlere kadar biz dizi ziyaret ve buluşma gerçekleştiren Bahçelievler AK Parti Teşkilat mensupları halkı dinleyerek istişarelerde bulundular.

  Yenibosna’da akşam saatlerinde  önemli  bir organizasyon da,  Tokatlı hemşerimiz Bahçelievler Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Mustafa Şahin tarafından tertiplendi. Gerçekleşen kadınlar buluşmasına Tokkon Kadın Kolları Yönetimi tam kadro iştirak etti. Birlik ve beraberlik anlamında son derece önemli olan bu buluşmaya bir çok hanımefendi katılım sağladı.

    AK Parti Bahçelievler Belediye Başkan Adayı Dr. Hakan Bahadır’ın çalışma ekibinde olan ve   İstanbul’da Tokat’ın sevilen isimlerinden  İş İnsanı Mehmet Doğan ‘da;  hemşerimiz Zafer Sırakaya’nın programında hazır bulundu.

FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 9.02.2019
Güncelleme Tarihi : 9.02.2019
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar