SPOR TOKAT PROJESİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

9.2.2019
287 kez Okunmuştur.
   Valiliğimiz koordinesinde yürütülen Spor Tokat Projesi Değerlendirme Toplantısı Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında Valilik Makamında yapıldı.
 
  Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar ve proje koordinasyon ekibinin katıldığı toplantıda proje kapsamında yapılan ve devam edecek olan çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu.
 
 
  İlimiz merkez, ilçe, belde ve köylerimizde eğitim öğretim gören çocuklarımızın ve gençlerimizin yetenek ve istekleri doğrultusunda en az bir spor branşıyla tanışmaları, spor kültürünün tabana yayılması, sporu hayatlarında bir yaşam felsefesi haline getirmeleri, her türlü kötü alışkanlıktan uzak durmaları, sağlıklı yaşamı ön plana çıkarmaları, sağlıklı nesiller yetiştirilmesi, obezite ve bağımlılığa karşı mücadeleye öncülük edilmesi amacıyla Spor Tokat Projesinin başarılı ile yürütüldüğünü belirten Vali Dr. Ozan Balcı, önemsediği proje ile ilgili tüm çalışmaların özenle ve titizlikle sürdürülmesini istedi.
 
  Spor Tokat projesinin Tokat’ta sağlayacağı başarı ile tüm Türkiye’ye örnek olacağını ve uygulanacağının altını çizen Vali Dr. Ozan Balcı, çalışmalarda emeği geçen eğitim camiası ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün tüm çalışanlarına teşekkür etti.
  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 9.02.2019
Güncelleme Tarihi : 9.02.2019
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar