ÖĞRETMENLERE 12 BİN HEDİYE KİTAP

23.11.2019
309 kez Okunmuştur.

  Kitap Tokat komisyonu tarafından Tokat Kitap Fuarında öğretmenlere hediye edilmek üzere 12 bin adet kitap alındı.  Alınan kitaplar ilçe, belde, köy, mezra ve merkez özel okullar ile devlet okullarında görev yapan öğretmen, memur, hizmetli, idareci, usta öğretici, Kur’an kursu hocası, kantinci olmak üzere eğitim camiasından herkese hediye edildi.

24 Kasım öğretmenler günü etkinlikleri çerçevesinde kitap dağıtım töreni düzenlendi. Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğretmenlerle bir araya gelen Vali Dr. Ozan Balcı, öğretmenleri Türk milletinin yüz akı olarak gördüğünü belirterek, eğitimi, bilgiyi ve öğretmenleri sevdiğini söyledi.

Vali Dr. Ozan Balcı yaptığı konuşmada, “Öğretmenler benim en yakın görev arkadaşlarımdır. Öğretmenlerimiz çok güzel işler yapıyorlar. Allah emeklerinizi daim etsin. Güç kuvvet versin. Sonuçta Türkiye’nin geleceğini hazırlayan sanatkarlarsınız. Türkiye’nin geleceğini hazırlayan, çocuklarımızı yetiştiren fedakar bir sınıfsınız. Eğitim çok önemli bir şey, dünyaya ayak uydurabilecek çocuklar yetiştirmenin en önemli enstrümanı.  Bu vesileyle sizin şahsınızda sizin ve bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. Sizlere sevdiklerinizle, öğrencilerinizle beraber sağlık, afiyet dolu bir eğitim öğretim yılı diliyorum.” Dedi.

Sonrasında Vali Dr. Ozan Balcı öğretmenlerin gününü kutlayarak kitapları hediye etti.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 23.11.2019
Güncelleme Tarihi : 23.11.2019
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar