ÖDENEMEYEN FATURALARA WHATSAPP GRUBU

30.4.2020
2128 kez Okunmuştur.

   Vicdan Hareketi Derneği tarafından ihtiyaç sahiplerinin faturalarının ödenebilmesi için WhatsApp grubu oluşturuldu. Gruba dahil edilen hayırseverler ihtiyaç sahibi ailelerinin faturalarını ödeyebilecek.

Vicdan Hareketi Derneği Genel Merkezince başlatılan kampanya yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle maddi zorluk içinde olan ve elektrik faturalarını ödeyemeyen ihtiyaç sahipleri ile onlara yardımcı olmak isteyen hayırseverleri buluşturuyor. Tokat’ta Vicdan Hareketi Derneği tarafından faturalarını ödemekte zorlanan ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmak ve faturalarını ihtiyaç sahipleri adına ödemek isteyen yardımseverleri bir araya getirmek için bir WhatsApp platformu oluşturuldu. İhtiyaç sahibi ailelerinin faturalarını ödemek isteyen hayırseverler geçici olarak oluşturulan WhatsApp grubuna eklenecek. Daha sonra ödemekte zorlanılan faturalar, isim bilgisi gizlenerek oluşturulan gruba atılacak ve faturaların ödenmesi sağlanacak. İsteyen hayırseverler oluşturulan WhatsApp grubuna katılmadan da ihtiyaç sahiplerinin fatura ödemesini yapabilecek.

GRUBA EKLENMEDEN DE KAMPANYAYA DAHİL OLUNABİLECEK

“Para dolaşımı olmadan, aracı kullanmadan, birbirinizi tanımadan dayanışma içinde olmak ister misiniz?” sloganıyla başlatılan kampanyaya ilişkin bilgi veren Vicdan Hareketi Derneği Genel Başkanı Mahmut Delen, “Usulümüz şu biçimde olacaktır: Kısa süreliğine kurduğumuz WhatsApp grubuna fatura ödemek isteyen kadirşinas vatandaşlarımız eklenecektir. Sonra ödemekte zorlanılan faturalar, isim bilgisi gizlenerek söz konusu gruba atılacaktır. Dilerseniz gruba eklenmeden de katılabilirsiniz.” İfadelerini kullandı.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 30.04.2020
Güncelleme Tarihi : 30.04.2020
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
LİG PUAN DURUMU
En Son Yorumlar