FİLİZ ÇELİK ŞAHİN’DE ‘’ TÜRKİYE İYİ OLACAK.’’ DEDİ

6.7.2021
1061 kez Okunmuştur.

   ‘Türkiye İYİ olacak” sloganı ile Türk Siyasetine 2017 yılında merhaba diyen İYİ Parti ; kuruluşundan 7 ay sonra seçim barajını aşarak meclise girdi.
Aldığı milletvekilleri ile T.B.M.M aritmetiğini değiştiren İYİ Parti , siyasette güçlü bir merkez sağ olma yolunda yoluna başlamış oldu.
Birbirinden kıymetli isimlerinde İYİ Partiye katılımları devam etti. Geçtiğimiz hafta Ankara’da rozetini yakasına takan Filiz Çelik Şahin , İYİ Parti saflarında siyasi hayatına devam etme kararı aldı.
İstanbul’da ve Anadolu da geniş bir çevresi olan Filiz Çelik Şahin ,
Genel Başkan Meral Akşener’in Türkiye’nin ümidi olduğunu söyleyerek,
‘’ Gittiğimiz her yerde İYİ Partiyi anlatıyoruz . İnsanlar bize ve partimize güven duyuyor . Bundan çok büyük memnuniyet duymaktayız. Halkımız geleceğin teminatı ve umudu olarak partimizi görüyor. Bu kapsamda, Genel başkanımızın çizdiği rotada ilerleyerek sokaklarda vatandaşları dinliyor, gezdiğimiz mahallelerde partimizin politikalarını anlatıyor sorun ve sıkıntılarını dinliyoruz.
Filiz Çelik Şahin vatandaşlara da çağrıda bulunarak, Türkiye’nin daha huzurlu ve mutlu bir ülke olması için tüm vatandaşlarımızı partimize üye olmaya davet ediyorum. Dedi.
Filiz Çelik Şahin `` İyi Parti`nin birbirinden kıymetli mensuplarının arasına katılmak çok mutluluk verici. Sayın Genel Başkanımız ilk yola çıktığından bu yana kendisini heyecanla, gururla takip ediyorum. İçinde bulunduğumuz bu dönemde Türk milletinin geleceği için, bekası için, 83 milyonun mutlu yarınları için temel direğimiz olacak gururumuz olacak. Rozetimi de genel başkanımızın takmasından dolayı çok teşekkür ederim. Umarım hep birlikte daha güzel günler için el ele mücadelemizi veririz, ezilmiş milyonların hakkı, hukuku için Sayın Akşener`i Cumhurbaşkanı olarak görürüz.`` Dedi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 6.07.2021
Güncelleme Tarihi : 6.07.2021